Projekt


Meist

Oleme 6 ristmeedia tudengit Balti filmi, meedia ja kunstide instituudist ning see on meie projekt korgijoogist. Tunneme, et see probleem ei saa meie ühiskonnas piisavalt tähelepanu, vaatamata sellele, et see mõjutab igapäevaselt paljude inimeste elusid. Meie eesmärk on suunata teemale rohkem tähelepanu, rõhudes sellele, et see kurb tõsiasi on meiega ühes. Seetõttu, aidates inimestel ennetada ning rohkem korgijoogi kohta teada saada, on see esimene samm teha sellele lõpp.

Laura Tooming
Mariia Sidorenko
Meril Pullisaar
Andrea Villarreal

Rebeka Pettai

Kamilla Abdullajeva
Projektist

See projekt keskendub korgijoogile, mis on suur probleem ning millest ei räägita piisavalt. Usume, et teabe levitamine selle kohta, kuidas ennast ja oma lähedasi aidata, on esimene samm selle probleemi ennetamisel ja lahendamisel.

See veebileht toimib infopangana, mis on seotud korgijoogiga ja sellega, mida probleemi suhtes ette võtta.

Lühifilm “About Last Night” illustreerib, kuidas korgijoogi ohvriks võib saada meist iga üks. Selle filmi eesmärk on näidata võimalikku olukorda ja selle tagajärgi.

Koolides viiakse läbi töötube, kus koolinoortele jagatakse ennetavaid abinõusid ning räägitakse ohvrite kogemustest.

Sotsiaalmeedia aitab meil jagada teadmisi ja suhelda publikuga.

Meie veebisaidi QR-koodiga kleebised paigutatakse Tallinna ööklubidesse ja baaridesse, et vajalik info inimeste seas leviks.
Kui Teil tekib küsimusi seoses korgijoogiga, selle veebilehega või muuga, võtke meiega ühendust aadressil info.korgijook@gmail.com